اعلام حریق زتا و نماینده رسمی آن در سیستم اعلام و اطفا حریق

به گزارش وبلاگ آوا، رپرتاژآگهی - شرکت زتا در سال 1985 در زمینه فراوری سیستم های هشدار دهنده شروع به کار نمود. نماینده رسمی زتا نام شناخته شده ای در صنعت و در میان بیش از 40 کشور دنیا می باشد. محصولات نماینده رسمی زتا این شرکتِ فراوری کننده انگلیسی در انگلستان، اروپا، افریقا، خاورمیانه، آسیای جنوبی و امریکای جنوبی معرفی شده است و به واسطه کیفیت بالای محصولات، فهرست این کشور های درخواست کننده محصولات، رو به توسعه است. از اصلی ترین محصولات این شرکت سیستم اعلام حریق زتا است.

اعلام حریق زتا و نماینده رسمی آن در سیستم اعلام و اطفا حریق

مجموعه کامل سیستم اعلام حریق زتا

برای پوشش تمامی احتیاج های بازار که دائما در حال تغییر می باشد، نماینده رسمی زتا مفتخر است که خط فراوری کاملی از محصولات را فراوری کند و این موضوع به این معنی است که مشتریان می توانند در خصوص تمامی جزییات مورد احتیاج خود در سیستم های اعلام حریق، به نماینده رسمی زتا اعتماد نمایند. هم اکنون گستره محصولات سیستم اعلام حریق زتا سیستم های تشخیص حریق متعارف و آنالوگ آدرس پذیر، سیستم تلفن اضطراری اطفای حریق، سیستم تخلیه صوتی، انواع دتکتور های دود، دتکتور تشخیص کربن مونوکسید و گاز های قابل اشتعال را در بر می گیرد. یکی از مزایای داشتن خط فراوری کامل به جای خط فراوری جزئی، این است که در این حالت سازگاری و هماهنگی محصولات نماینده رسمی زتا با مجموعه، گسترده تر و مطمئن تر می باشد.

حمایت از مشتری و وارانتی محصولات سیستم اعلام حریق زتا

نماینده رسمی زتا برای مشتریان خود و کسب رضایت آن ها، احترام فراوانی قائل است و برای اثبات آن تیم پشتیبانی اختصاصی تشکیل داده است که قادرند تحقیقات فنی و لجستیکی انجام دهند. شبکه ای از نمایندگی های مجاز برای استفاده از محصولات

سیستم اعلام حریق زتا پرورش داده شده اند که می توانند خدمات مناسبی در زمینه سیستم های اعلام و اطفاء حریق ارائه نمایند. این محصولات دارای گارانتی کامل 24 ماهه از تاریخ خرید سیستم اعلام حریق زتا هستند.

تیم تحقیق و توسعه نماینده رسمی زتا

همچون تمامی تجهیزات الکترونیکی، یک سیستمِ دائما به روز برای فراوری محصولات وجود دارد که به صورت فزاینده ای موثر بوده و قیمت سیستم اعلام حریق زتا را متعادل تر می نمایند. بخش وسیعی از عایدی و سود این شرکت برای ادامه سیستم توسعه محصولات، اختصاص می یابد. نماینده رسمی زتا مجموعه ای است که شامل فراوری محصولات تازه و بهبود شرایط و موقعیت محصولات قبلی را دارد. تیمی متخصص در زمینه طراحی در نماینده رسمی زتا فعالیت می نمایند که دارای چندین سال تجریه در رابطه با طراحی سیستم های اعلام و اطفاء حریق و محصولات مرتبط با آن می باشند. این گروه دائما در کوشش برای کسب تجربه های بیشتر از چالش های متفاوت هستند. نماینده رسمی زتا به عنوان یک فراوری نماینده همواره در جستجوی یافتن احتیاج های بازار می باشد و در صورت احتیاج، محصولات خود را مطابق با آن تغییر می دهد و همواره آماده دریافت نظرات مشتریان خود است.

انواع محصولات ساخت نماینده رسمی زتا

این سیستم دارای دتکتور دود زتا، دتکتور حرارت زتا، دتکتور گاز زتا که جهت تشخیص جهت گاز CO-LPG-CH4 به کار می رود و بعلاوه دتکتور ترکیبی دود و حرارت سیستم اعلام حریق زتا می باشد. از دیگر محصولات نماینده رسمی زتا می توان به آژیر اعلام خطر داخلی زتا و آژیر اعلام خطر خارجی زتا شاسی قابل ریست برگشت پذیر زتا (طلقی)، آژیر فلاشر زتا و چراغ ریموت سردرب زتا جهت نشان دادن حادثه اشاره داشت. کنترل پنل سیستم اعلام حریق زتا که کامل نماینده اعضای سیستم هنگام وقوع حادثه است، مجهز به چراغ های LED و چشمک زن بر روی صفحه پنل سیستم می باشد.

آینده نماینده رسمی زتا و محصولات آن

سرمایه گذاری دائمی و داخلی نماینده رسمی زتا و کوشش مستمر شرکت سیستم اعلام حریق زتا برای ارائه بهترین محصولات، به واسطه گردش اقتصادی فزاینده و سود سالیانه آن تعیین شده است. هدف گروه نماینده رسمی زتا این است که مشتریان حال حاضر و مشتریان آینده خود را از طریق ارائه با محصولاتی که دارای بهترین کیفیت هستند حمایت کند. این محصولات با رقابتی ترین قیمت ها عرضه می گردند.

سیستم اعلام و اطفاء حریق

سیستم اعلام و اطفاء حریق شامل دستگاه های الکترونیکی مختلفی است که با یکدیگر کار می نمایند و افراد را در خصوص آتش سوزی یا سایر موارد اضطراری تشخیص داده و به آنها اطلاع می دهند.

با گذشت سالها ، سیستم اعلام و اطفاء حریق پیچیده تر شده اند ، و بعلاوه از آنجا که وجود سیستمهای اعلام و اطفاء حریق یکی از تجهیزات مهم در زمینه ایمنی ساختمانهای مسکونی ، تجاری ، اداری و صنعتی میباشد ، شرکت های معتبر با در اختیار گرفتن مهندسین واجد الشرایط دارای پروانه اشتغال از سوی سازمان نظام مهندسی دارای قبولی در آزمون سازمان ایمنی و آتش نشانی آمادگی همکاری در زمینه مشاوره و طراحی سیستمهای اعلام و اطفاء حریق با شرکتها و سازمانها می باشد.

پشتیبانی مشتری و ضمانت محصول در سیستم اعلام و اطفاء حریق

نماینده رسمی زتا برای مشتریان خود ارزش زیادی قائل هستند و برای اثبات آن، یک تیم پشتیبانی اختصاصی ارائه نموده اند که می تواند در زمینه فروش، سوالات فنی یا تدارکات به مشتریان یاری کند.

بعضی از اجزاء سیستم اعلام حریق زتا - سیستم اعلام و اطفاء حریق

پنل سیستم اعلام حریق زتا سری M Plus - اعلام و اطفا حریق

بیم دتکتور سیستم اعلام حریق زتا موتورایز - سیستم اعلام و اطفاء حریق

فلیم دتکتور یا دتکتور شعله ای سیستم اعلام حریق زتا - سیستم اعلام و اطفاء حریق

دتکتور دودی سیستم اعلام حریق زتا MKII-OP Zeta - سیستم اعلام و اطفاء حریق

دتکتور حرارتی ثابت سیستم اعلام حریق زتا MKII-HF - سیستم اعلام و اطفاء حریق

دتکتور اعلام حریق حرارتی متغیر سیستم اعلام حریق زتا MKII-HR - سیستم اعلام و اطفاء حریق

دتکتوراعلام حریق مولتی سنسور سیستم اعلام حریق زتا - سیستم اعلام و اطفاء حریق

دتکتور گاز سیستم اعلام حریق زتا - سیستم اعلام و اطفاء حریق

شاسی سیستم اعلام حریق زتا - سیستم اعلام و اطفاء حریق

آژیر اعلام حریق فضای بیرونی سیستم اعلام حریق زتا - سیستم اعلام و اطفاء حریق

زنگ سیستم اعلام حریق زتا - سیستم اعلام و اطفاء حریق

آژیر سیستم اعلام حریق زتا - سیستم اعلام و اطفاء حریق

فلاشر اعلام حریق زتا - سیستم اعلام و اطفاء حریق

آژیر فلاشر ا سیستم اعلام حریق زتا - سیستم اعلام و اطفاء حریق

ریموت سیستم اعلام حریق زتا - سیستم اعلام و اطفاء حریق

منبع : http://fsc-co.com

منبع: شفقنا اقتصادی

به "اعلام حریق زتا و نماینده رسمی آن در سیستم اعلام و اطفا حریق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام حریق زتا و نماینده رسمی آن در سیستم اعلام و اطفا حریق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید