اخبار ضد و نقیض از ابتلای ملکه به کرونا، باکینگهام تکذیب کرد، عکس

به گزارش وبلاگ آوا، بعد از مثبت شدن آزمایش کرونای نخست وزیر انگلیس، کاخ سلطنتی این کشور ابتلای ملکه انگلیس به این ویروس ناشناخته را تأیید کرد اما بعضی دیگر رسانه ها آن را تکذیب کردند.

اخبار ضد و نقیض از ابتلای ملکه به کرونا، باکینگهام تکذیب کرد، عکس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ آوا، بعد از مثبت شدن تست کرونای بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس، کاخ سلطنتی، تأیید کرد که آزمایش کرونای ملکه انگلیس مثبت شده است.

بنا به گزارش پایگاه اینترنتی یو سی آر، کاخ باکینگهام درست دقایقی بعد از آنکه جانسون بیان کرد که نتیجه آزمایش کرونای وی مثبت شده است، بیان کرد که تست کرونا ملکه الیزابت دوم نیز مثبت بوده است.

فارس به نقل از این وب سایت انگلیسی نوشت: طبق این گزارش، ابتلای ملکه انگلیس به ویروس کووید-19 چندان جای تعجب ندارد زیرا احتمال این وجود دارد که وی در یکی از جلسات هفتگی خود با جانسون که یکساعت قبل از انتشار این خبر، تست وی مثبت اعلام شده بود، ارتباط داشته است.

رسانه ها در حالی به نقل از کاخ باکینگهام این خبر را نقل نموده اند که کاخ سلطنتی فورا ان را تکذیب کرد.

کانال توئیت پرس به نقل از روابط عمومی کاخ سلطنتی بریتانیا نوشت: کاخ باکینگهام بیان کرد ملکه تست کروناویروس داده و حالش خوب است.

این در حالی است که رسانه ها پس از ابتلای نخست وزیر به کروناویروس خفیف، شایعاتی درباره ملکه الیزابت دوم مطرح نموده بودند.

اما گفته می گردد مراسم تولد ملکه در روز 21 آوریل که 94 ساله خواهد شد لغو شده است.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "اخبار ضد و نقیض از ابتلای ملکه به کرونا، باکینگهام تکذیب کرد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخبار ضد و نقیض از ابتلای ملکه به کرونا، باکینگهام تکذیب کرد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید